Magneto Stym / Tesla Stym 

Jest to bezinwazyjna i bezbolesna metoda głębokiej stymulacji magnetycznej mięśni i tkanek. Pozwala ona łatwo dotrzeć (bez skutków ubocznych i ingerencji chirurgicznej) do każdej części Twojego ciała. To skuteczna terapia nietrzymania moczu, leczenia bólu, urazów mięśni i stawów, leczenia problemów z prostatą oraz dysfunkcji seksualnych. Stosujemy ją w rehabilitacji pooperacyjnej i poporodowej.

Krioterapia ogólnoustrojowa kabinowa

Jest to doskonała forma odnowy biologicznej Twojego ciała. Zabieg wykonujemy w specjalnej komorze kirogenicznej i polega on na oddziaływaniu bardzo niskimi temperaturami - od -120°C do -180°C. Po pobycie w kriokomorze przystępujemy do intensywnej, 30 minutowej kinezyterapii nadzorowanej przez terapeutę. Zabieg pozytywnie wpływa na Twoje samopoczucie poprzez uwalnianie endorfin i testosteronu, dzięki którym ustępuje zmęczenie i poprawia się nastrój.

Fala uderzeniowa 

Jest to innowacyjny zabieg, który skutecznie działa na tkankę łączną, zwalczając cellulit, rozstępy i inne niedoskonałości skóry. Podczas jego trwania wprowadzmy Twoją skórę w delikatną wibrację. Dzięki temu skóra delikatnie się rozciąga i tym samym zwiększa swoją elastyczność. Zabieg falą uderzeniową stymuluje powstawanie kolagenu, pobudza metabolizm komórek tłuszczowych oraz usprawnia krążenie krwi i limfy.

Aby umówić wizytę, skontaktuj się z nami 24 365 09 39.