Kup voucher dla siebie lub bliskiej osoby i skorzystaj ze zniżki z okazji Dnia Kobiet:

  • Fala uderzeniowa (5 zabiegów) w cenie 150 zł (cena regularna 307 zł)
  • Kriokomora (10 zabiegów) w cenie 315 zł (cena regularna 430 zł)
  • Magneto Stym (6 zabiegów) w cenie 300 zł (cena regularna 390 zł)

Promocja obowiązuje od 26.02.2021 r. do 09.03.2021 r.

Fala uderzeniowa to innowacyjny zabieg, który skutecznie działa na tkankę łączną, zwalczając cellulit, rozstępy i inne niedoskonałości skóry. Wprowadzając skórę w delikatną wibrację sprawia, że ta delikatnie się rozciąga i tym samym zwiększa swoją elastyczność. Zabieg falą uderzeniową stymuluje powstawanie kolagenu w skórze, pobudzając metabolizm komórek tłuszczowych oraz usprawniając krążenie krwi i limfy.

Pakiet zawiera: 5 zabiegów
Cena: 150 zł

Krioterapia ogólnoustrojowa to doskonała forma odnowy biologicznej. Zabieg polega na oddziaływaniu na powierzchnię ciała bardzo niskimi temperaturami (od -120°C do -180°C) w specjalnej komorze kriogenicznej, w której przebywa się od 1 do 3 minut. Po pobycie w kriokomorze następuje intensywna, 30 minutowa kinezyterapia nadzorowana przez terapeutę. Zabieg wpływa pozytywnie na samopoczucie poprzez uwalnianie endorfin i testosteronu, dzięki którym ustępuje zmęczenie i poprawia się nastrój.

Pakiet zawiera: 10 zabiegów
Cena: 315 zł

Magneto Stym / Tesla Stym to bezinwazyjna, bezdotykowa i bezbolesna metoda głębokiej stymulacji magnetycznej mięśni i tkanek. Pozwala na łatwe dotarcie do każdej części ciała bez skutków ubocznych i ingerencji chirurgicznej. Skuteczna terapia nietrzymania moczu, leczenia bólu, urazów mięśni i stawów, problemów pooperacyjnych i poporodowych, problemów z prostatą oraz dysfunkcji seksualnych.

Pakiet zawiera: 6 zabiegów
Cena: 300 zł

Zakup vouchera możliwy w naszych placówkach:

  • Chemików 7
  • Kutrzeby 11
  • Tysiąclecia 2a (CH Mosty)

O szczegóły zapytaj w Centrum Medycznym PZU Zdrowie Medica przy ul. Chemików 7 lub pod numerem: 24 365 09 39.

Regulamin: Regulamin skorzystania z oferty