Pielęgnacja twarzy

Mezoterapia mikroigłowa z aktywną pielęgnacją

Zabieg z wykorzystaniem Dermapena jest doskonałą alternatywa dla zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Podczas jego trwania wykonujemy mikronakłucia, które odgrywają istotną rolę w późniejszej regeneracji skóry i wpływają na lepszą wchłanialność ampułek. Zabieg ma właściwości antystarzeniowe oraz skutecznie działa w leczeniu obecnych zmarszczek. Dopasowujemy rodzaj substancji do Twoich potrzeb i dzięki temu możemy pomóc Ci zredukować takie problemy skórne, jak: suchość, wrażliwość, przebarwienia, czy kruche naczynia krwionośne. 

 

Fala radiowa z aktywną pielęgnacją

Fale radiowe to jedna z najskuteczniejszych metod odmładzania. Opiera się na wykorzystaniu naturalnej skłonności do regeneracji Twojej skóry. Energia fal radiowych stymuluje komórki do regeneracji, co skłania je do intensywnego wytwarzania dodatkowych ilości kolagenu i elastyny.

 

Zabieg R-peel – siła retinolu

Odpowiedni zabieg dla skóry dojrzałej, na której są widoczne zmarszczki oraz przebarwienia. Stosujemy go w przypadku objawów fotostarzenia oraz utraty jędrności skóry. Po zabiegu skóra staje się gładka, zwiększa się jej gęstość oraz redukują się głebokie zmarszczki i niedoskonałości, a skóra nabiera zdrowego kolorytu..

 

Mikrodermabrazja z aktywną pielęgnacją

Zabieg polega na głębokim oczyszczeniu i złuszczeniu skóry za pomocą specjalnych końcówek diamentowych. Podczas jego trwania aplikujemy substancje aktywne dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojej cery.

 

Zabieg z peelingiem kawitacyjnym i aktywną pielęgnacją

Zabieg polega na głębokim złuszczeniu i oczyszczeniu skóry. Kawitacja działa oczyszczająco i równocześnie dezynfekuje Twoją skóre. Zabieg można wykonywać przez cały rok.

 

Pielęgnacja ciała

Liposukcja ultradźwiękowa

Bezinwazyjna i bezbolesna metoda redukcji tkanki tłuszczowej. Polega na wykorzystaniu fali ultradźwiękowej, która komórki tłuszczowe (adipocyty). Zabieg przynosi najlepsze ewekty w połączniu z aktywnością fizyczną i racjonalną dietą.

 

Fala radiowa

Technologia fal radiowych pozwala ujędrnić skórę i zwiększa jej elastyczność. Zabieg zalecany w terapii redukcji cellulitu.

 

Endermomasaż

Masaż podciśnieniowy, który rozbija komórki tłuszczowe, redukuje cellulit i ujędrnia skórę. Wykonujemy go z użyciem głowicy z podciśnieniem, dzięki której można rozmasować zewnętrzne rolki skóry. Zabieg usprawnia krążenie, pobudza detoksykację oraz wspomaga regenerację skóry.

 

Elektrostymulacja

Jest to zabieg z dziedziny elektroterapii, podczas którego wykorzystujemy prąd impulsowy niskiej częstotliwości. Elektrody pobudzają mięśnie do skurczu, którego działanie można porównać do intensywnego wysiłku na siłowni. Elektrostymulacja pozwala spalić kalorie, wzmocnić mięśnie i wymodelować wybrane partie ciała.

 

Termoaktywny zabieg antycellulitowy Spa Abyss

Termoaktywny zabieg Spa Abyss zmniejsza tkankę tłuszczową w newralgicznych miejscach i ujędrnia skórę. Program antycellulitowy jest oparty na biostymulacji organizmu jest przeznaczony dla osób borykających się z wiątką skórą, cellulitem włóknistym  1. i 2. fazie oraz z miejscowym depozytem tłuszczu. Pierwsze efekty widać już po pierwszym zabiegu. Jeśli chcesz osiągnąć optymalne rezultaty, zalecamy wykonanie serii od 6 do 15 zabiegów (po konsultacji z kosmetologiem).

 

Strefa relaksu

Masaż klasyczny całego ciała

Masaż klasyczny z użyciem oleju pielęgnującego skórę, który daje uczucie głębokiego odprężenia i relaksu.

Masaż ramion, pleców, karku

Masaż rozluźnia napięcie mięśniowe i pozwala pozbyć się dolegliwości bólowych.

 

Strefa relaksu twarzy

Relaksujący masaż twarzy, szyi i dekoltu

Polega na relaksujących, precyzyjnych ruchach. które wprowadzają w stan głębokiego odprężenia.


 

Zabiegi wykonujemy w Centrum Medycznym  PZU Zdrowie Płock przy ul. Tysiąclecia 2a (CH Atrium 
Mosty).
Aby umówić się na wybrany zabieg, skontaktuj się z nami 887 873 843.